O FIRMIE

O FIRMIE

Firma Form Contractor sp. z o.o. (dawniej Buma Contractor) – największy krakowski wykonawca inwestycji biurowych, rozpoczęła swoją działalność w 2006 roku od prac modernizacyjnych w dawnych budynkach drukarni Anczyca, w miejscu których powstał pierwszy w Krakowie nowoczesny kompleks biurowy Buma Square. Spółka od początku swojej działalności specjalizuje się w realizacji inwestycji w systemie generalnego wykonawstwa. Zakres naszych działań od lat skupia się wokół budownictwa kubaturowego, mieszkaniowego i obiektów biurowych, jednocześnie stawiając również na realizację innych, niemniej atrakcyjnych inwestycji, takich jak powierzchnie usługowo-handlowe, przemysłowe czy obiekty użyteczności publicznej.

Wykonujemy również prace wykończeniowe typu FIT-OUT zgodnie z indywidualnymi wytycznymi najemców powierzchni biurowych, a także prace remontowo-modernizacyjne. Podczas każdej realizacji stawiamy sobie za cel zachowanie najwyższej jakości świadczonych usług oraz zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych przy jednoczesnym ekologicznym i zrównoważonym budownictwie. Tworzymy przyjazne, ergonomiczne miejsca pracy i naturalne przestrzenie do życia. Zdecydowana większość realizowanych przez nas inwestycji biurowych budowana jest w zgodzie z wymaganiami certyfikatów BREEAM lub LEED. Gwarantuje to zachowanie norm w obrębie efektywności energetycznej, materiałów, konstrukcji, eksploatacji i realizacji, gospodarki wodnej i odpadów, jakości środowiska wewnętrznego oraz dostępności komunikacyjnej. Budowane przez nas budynki wyróżniane są licznymi nagrodami oraz uzyskują certyfikaty potwierdzające zachowanie najwyższej jakości i standardów. Wśród ostatnich realizacji warto wymienić przede wszystkim budynki kompleksu Dot Office z certyfikatem BREEAM Final na poziomie Excellent, certyfikat LEED dla aranżacji powierzchni biurowych budynku Tertium A, czy kompleks biurowy Cu Office we Wrocławiu nagrodzony w XXIV edycji konkursu „Piękny Wrocław” w kategorii „Budynek użyteczności publicznej”.

ZAPEWNIAMY

NASZYM KLIENTOM

wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę kierowniczo-inżynierską

systemowe rozwiązania ochrony zbiorowej

sprawdzone i doświadczone firmy podwykonawcze

doświadczenie w zakresie certyfikacji m.in. BREEAM i LEED

To, co nas wyróżnia to zgrany i sprawdzony zespół specjalistów. Jako Generalny Wykonawca stawiamy na ludzi i ich ciągły rozwój, m.in. poprzez systematyczny udział w szkoleniach i seminariach, również tych z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Każdego dnia pracujemy nad doskonaleniem modelu bezpiecznego i przyjaznego placu budowy.

Prowadzone przez nas budowy docenia Państwowa Inspekcja Pracy. W 2019 roku Form Contractor otrzymała aż trzy nagrody w konkursie „Buduj Bezpiecznie”: II miejsce za budowę budynków biurowo-usługowych Tertium Business Park w Krakowie, III miejsce za budowę kompleksu biurowego Wadowicka 3 w Krakowie, Wyróżnienie za budowę budynku mieszkalnego A2 osiedla 29. Aleja w Krakowie.

REFERENCJE

Firma Form Contractor wykonuje kompleksowe prace z zakresu budownictwa biurowego, mieszkaniowego, hale produkcyjne. Form Contractor to zespół wykwalifikowanych inżynierów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki którym realizowane roboty wykonywane są zgodnie z dokumentacją projektową, wiedzą techniczną i sztuką budowlaną. Spółka posiada ponad 20-letnie doświadczenie i gwarantuje wysoką jakość wykonanych robót oraz terminowość.

Najwyższe kierownictwo deklaruje:

– ciągłe doskonalenie systemu zarządzania jakością
– dążenie do ciągłego podnoszenia kwalifikacji pracowników
– wysoką jakość i terminowość przy korzystnym stosunku wartości do ceny.

POLITYKA
JAKOŚCI

W 2006 roku Form Contractor – nowo utworzona w ramach Grupy BUMA spółka rozpoczęła swoją działalność jako wykonawca inwestycji od prac modernizacyjnych w dawnych budynkach drukarni Anczyca w Krakowie. Powstał tu pierwszy w Krakowie nowoczesny kompleks biurowy Buma Square o powierzchni ponad 30 tys. m². Dopełnieniem wysokiego standardu kompleksu oprócz komfortowej powierzchni biurowej stały się liczne lokale handlowo-usługowe, klub fitness z krytym basenem, sauną i jacuzzi oraz restauracja i lunch bar. W procesie realizacji inwestycji wykorzystana została jedynie solidna żelbetowa konstrukcja istniejących budynków, a dawny dziedziniec drukarni został przykryty dachem tworząc ogólnodostępne atrium o powierzchni ponad 2 tys. m².

HISTORIA

Buma Square do dziś jest wizytówką naszej firmy. Na przestrzeni kolejnych 15 lat zrealizowaliśmy kilkanaście kompleksów biurowych o łącznej powierzchni ponad 400 tys. m² oraz 265 tys. m² aranżacji powierzchni typu fit-out. Jako generalny wykonawca wybudowaliśmy kilka dużych osiedli mieszkaniowych tworząc przyjazną przestrzeń do życia dla blisko półtorej tysiąca rodzin. Jesteśmy największym krakowskim generalnym wykonawcą obiektów biurowych, a nasze portfolio każdego roku wzbogaca się o kolejne zrealizowane inwestycje.